MID FIRE GLAZES ACTIE: Ontvang 15% korting met code SPEEDBALL15. Loopt t/m 31 mei.
Let op: We zijn gesloten op 29 mei gesloten. Er worden deze dag geen pakketten verzonden!
€ 8,00 - € 27,50
De EL-208 is Moss Creek is een mat, olijfgroen glazuur dat een donker blauwachtig groen breekt. Het heeft een oranjebruine vlek. Het heeft grote licht- en donkerblauwe kristallen.
Cone 6: Het basisglazuur verandert in bont olijfrood en breekt over de textuur; kristallen vervagen. Verbeterde beweeglijkheid. Oppervlakteproblemen kunnen optreden.
TIP: Dit glazuur ZAL bewegen. Let op bij gebruik op verticale stukken: verminder de dikte van het glazuur naar het onderste derde deel om weglopen te voorkomen. Dit glazuur gaat na drie lagen pinholes vertonen. Niet compatibel met overglazuur.
Elements™ en Elements™ Chunkies zijn ontworpen om de esthetiek, beweging en interesse van middenklasse en hoog brandende glazuren na te bootsen in een oxydatieoven van cone 06/05. Ze geven kunstenaars een grote verscheidenheid aan mogelijkheden in één product, omdat toepassing van het glazuur, brandtemperatuur en vorm het resultaat van het afgewerkte werk beïnvloeden. Elements™ zijn een tweekleurig glazuur met een hoofdkleur en een secundaire kleur die float wordt genoemd. Wanneer Elements™ op detailstukken worden aangebracht, verschijnt de float-kleur in de spleten. Toepassing en stoken hebben ook invloed op het resultaat van de hoofdkleur of de float.
Keramiek en Glazuur
Assortiment
Informatie