In verband met Koningsdag zijn we gesloten op maandag 27 april 2026. 

SW-231 Lilac Speck

 0,00

VERWACHT EIND ARPIL / BEGIN MEI

473ml

Cone 6: Lilac Speck is een satijnmat, halfdekkend lichtpaars glazuur dat op textuur breekt. Bevat kleine paarse, oranje en gele spikkels. Stabiel glazuur.

Cone 10: Lilac Speck wordt lichter tot gebroken wit. De spikkels vervagen en verliezen hun definitie naarmate de glazuurlaag dikker wordt; er kan kristallisatie optreden. Blijft stabiel.

TIP: Wij raden aan om onze matte glazuren te bakken tot cone 6 voor een satijnmatte afwerking. Bij het openen zullen de spikkels zich op de bodem van de fles hebben verzameld. Roer of schud de fles grondig voor elk gebruik om de spikkels goed te mengen.

Geschikt voor serviesgoed en voedselveilig

Alles over Stoneware Mayco

Blijf op de hoogte

E-mail mij wanneer het product op voorraad is

Beschrijving

De klassieke glazuren van steengoed bieden kunstenaars die werken met gemiddelde tot hoge brandtemperaturen diepte, verfijning en betrouwbaarheid. Veel glazuren breken over texturen, waardoor secundaire kleuren en tinten zichtbaar worden. Alleen gebruikt produceren steengoedglazuren prachtige kleurvariaties. Eén laag laat het kleilichaam door het glazuur heen zien en twee tot drie lagen verdiepen de kleur. De keuze van het kleilichaam, de dikte van het opgebrachte glazuur, het bakproces en de temperatuur zijn van invloed op de gebrande afwerking.

De afgebeelde chips zijn vlak gestookt op een witte klei body gestookt tot cone 6 oxidatie en cone 10 reductie. De keuze van het kleilichaam, de dikte van het glazuur, het bakproces en de temperatuur zijn van invloed op het gebrande resultaat.

Misschien vind je dit ook leuk..